Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uderzył w opłotowanie posesji i oddalił się z miejsca zdarzenia (06.11.2016r.)

Data publikacji 07.11.2016

Policjanci z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego mężczyznę, który w miejscowości Salomony wjechał samochodem w opłotowanie prywatnej posesji. Mężczyzna był nietrzeźwy i oddalił się z miejsca zdarzenia.

1-71002_mo1

Po godzinie 22:00 (06.11.2016r.) dyżurny ostrzeszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Salomony w gminie Czajków pojazd marki volkswagen golf wjechał w opłotowanie prywatnej posesji. Kierujący samochodem wyszedł z pojazdu i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci na miejscu kolizji ujawnili pozostawiony pojazd, ustalili także, że volkswagenem kierował 35-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, którego zatrzymali po dokonanej penetracji terenu. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości, przeprowadzone badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu.

Sprawca został zatrzymany do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie i osadzony w policyjnym areszcie. Jak tylko wytrzeźwieje mundurowi przedstawią mu zarzut kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.