Posiadał narkotyki (06.11.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał narkotyki (06.11.2016r.)

Data publikacji 07.11.2016

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego mężczyznę, którzy na terenie gminy Kobyla Góra posiadał narkotyki w postaci marihuany. Śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań osób podejrzanych w tej sprawie.

cela1

Ostrzeszowscy kryminalni od miesiąca kwietnia 2016 roku prowadzą dochodzenie w sprawie posiadaniai zażywania narkotyków na terenie gminy Kobyla Góry. Jak dotąd śledczy zatrzymali już blisko 30 osób, którym przedstawili zarzuty posiadania i zażywania środków odurzających wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. 

Kolejne zatrzymanie miało miejsce w minioną niedzielę (06.11.2016r.). Ostrzeszowscy kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu kępińskiego podejrzanego o posiadanie narkotyków. Ponadto w chwili zatrzymano śledczy przy sprawcy ujawnili kolejne ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego.

Policjanci prowadzą dalszeczynności w tej sprawie, niewykluczone są również kolejne zatrzymania osób podejrzewanych o posiadanie oraz zażywanie narkotyków.