Nietrzeźwy spowodował kolizję - Nietrzeźwi na drogach - KPP Ostrzeszów

Nietrzeźwi na drogach

Nietrzeźwy spowodował kolizję

W Ostrzeszowie przy ul. Grzybowej, kierujący bmw uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód marki hyundai. Jak się okazało sprawca był kompletnie pijany. Policjanci mężczyznę zatrzymali w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia, a następnie wyjaśnienia okoliczności zdarzenia drogowego.

W miniony wtorek (12.09.2017r.) po godzinie 18:00, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem nietrzeźwego, do którego doszło w Ostrzeszowie przy ul. Grzybowej.  Ponadto sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Na miejscu mundurowi ustalili, że kierujący samochodem marki bmw uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki hyundai należący do mieszkanki gminy Ostrzeszów. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci pojazd sprawcy ujawnili zaparkowany około 150 metrów od miejsca zdarzenia, również w rejonie osobówki ujawnili kierującego pojazdem. BMW kierował 50-letni mieszkaniec gminy Doruchów. Mężczyzna był kompletnie pijany, do tego stopnia, że utrudniony był z nim jakikolwiek kontakt. Od mężczyzny pobrano krew do badania, a następnie został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Mężczyzna, jak tylko wytrzeźwieje policjanci wykonająz nim dalsze czynności w kierunku wykroczenia drogowego i przestępstwa.