Wypadł z drogi (21.12.2013r.) - Nietrzeźwi na drogach - KPP Ostrzeszów

Nietrzeźwi na drogach

Wypadł z drogi (21.12.2013r.)

kogut_policyjnyW miejscowości Smolniki (gm. Grabów nad Prosną) kierujący samochodem marki volkswagen golf, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Mężczyzna z obrażeniami trafił do Szpitala w Ostrzeszowie, okazało się również, że był nietrzeźwy - badanie wykazało blisko dwa promile alkoholu.

Przed godziną 19:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Smolniki.

Skierowany patrol na miejsce wstępnie ustalił, że 39-letni mężczyzna - mieszkaniec gm. Grabów nad Prosną, kierując samochodem osobowym marki volkswagen golf, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Mężczyzna w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała i został natychmiast przewieziony do Szpitala w Ostrzeszowie. 

Dalsze ustalenia wykazały również, że 39-latek kierował po alkoholu. Przeprowadzone wobec niego badanie wykazało blisko dwa promile alkoholu (0,96 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu).

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną.