W ramach akcji "Spokrewnieni" oddali krew. - Komunikaty - KPP Ostrzeszów

Komunikaty

W ramach akcji "Spokrewnieni" oddali krew.

Data publikacji 23.03.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie w ramach akcji „Spokrewnieni” w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu – Oddział Terenowy w Ostrzeszowie oddali krew. Przypominamy, że akcja potrwa do końca marca b.r.

W minioną środę (22.03.2017r.) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przyłączyli się do trwającej już od 1 marca b.r. akcji pod nazwą "Spokrewnieni" i oddali krew. Funkcjonariusze bardzo często są świadkami wielu poważnych zdarzeń drogowych - kolizji, wypadków, dlatego oddając krew doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak cennym jest ona darem.

Do szlachetnego przedsięwzięcia zapraszają policjanci, funckjonariusze Straży Pożarnej w Ostrzeszowie oraz Regionalne Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu – Oddział Terenowy w Ostrzeszowie. Zachęcamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w akcji, która potrwa do 31 marca 2017 roku. Krew można oddać w poniedziałek, wtorek, środę i piątek w godzinach 7:30-12:00 w Oddziale Terenowym w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 17.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w akcji, a nie oddawały krwi nigdy wcześniej, proszone są o zgłaszanie się do Oddziału Terenowego w Ostrzeszowie do dnia 08.03.2017 roku celem przeprowadzenia kwalifikacji (pobrania krwi do badania).