Bezpośredni kontakt z dzielnicowym - Komunikaty - KPP Ostrzeszów

Komunikaty

Bezpośredni kontakt z dzielnicowym

Data publikacji 05.12.2013

Szybki i bezpośredni kontakt z dzielnicowym przy pomocy telefonu komórkowego, taką decyzję podjął Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski. Policjanci dzielnicowi na terenie całego województwa wielkopolskiego zostaną wyposażeni w telefony komórkowe, co zdecydowanie ułatwi to mieszkańcom danej dzielnicy kontakt z funkcjonariuszem.

Dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowiesystematycznie wyposażani są w takie telefony. Mieszkańcy poszczególnychdzielnic będą mogli bezpośrednio skontaktować się z dzielnicowym - telefonybędą czynne całą dobę. Z chwilą gdy dzielnicowy nie będzie miał możliwościodebrania telefony, połączenie automatycznie zostanie przekierowane pod numeralarmowy 997.

Wykaz numerów telefonów komórkowych każdego z dzielnicowych możnasprawdzić na stronie  internetowej w zakładce „DZIELNICOWI”. Informujemytakże, że nadal aktualne i aktywne są numery telefonów stacjonarnychdzielnicowych, które zapisane są na stronie internetowej przy wizerunkuposzczególnego dzielnicowego.