Kolejen działania prewencyjne pod nazwą "Ogrody Nocą" - Profilaktyka - KPP Ostrzeszów

Profilaktyka

Kolejen działania prewencyjne pod nazwą "Ogrody Nocą"

Ostrzeszowscy dzielnicowi mając na uwadze bezpieczny odpoczynek na ogrodach działkowych, po raz kolejny przeprowadzili działania prewencyjne pod nazwą "Ogrody Nocą". Celem tej akcji, to kontrola zabezpieczeń altan oraz czy pozostawiony sprzęt przez działkowców nie zostanie skradziony.

Nastał już długo wyczekiwany czas przez "działkowców", który pozwala na spędzanie większość swojego wolnego czasu na ogródkach działkowych. Niestety niejednokrotnie zdarza się, że niewłaściwe zabezpieczanie altan czy sprzętu przechowywanego na terenie działki, jest wykorzystywany przez złodziei. Dzielnicowi biorąc pod uwagę zdarzenia lat ubiegłych oraz aby im zapobiec, w okresie od maja do października 2017r. będą prowadzić działania prewencyjne mające na celu kontrole ogórków działkowych pod kątem ich zabezpieczania oraz ujawniania przebywających tam osób postronnych.

Działania pod nazwą "Ogrody Nocą" zostały już przeprowadzone w miniony piątek w godzinach nocnych z 26/27 maja 2017 roku. Ostrzeszowscy dzialnicowi sprawdzali stan ogrodzeń oraz właściwe zabezpieczenie altan i sprzętu ogrodowego.