II Turniej Piłki Nożnej Świetlic Środowiskowych - Profilaktyka - KPP Ostrzeszów

Profilaktyka

II Turniej Piłki Nożnej Świetlic Środowiskowych

W miniony wtorek odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Ostrzeszowie do rozgrywek, do którego przystąpiło 5 drużyn ze świetlic środowiskowych. Tym razem najlepszą drużyną okazali się zawodnicy z Rojowa.

W dniu 06 czerwca 2017 roku w godzinach popołudniowych, na terenie boiska ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrzeszowie odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów zorganizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostrzeszowie oraz Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie.

W turnieju udział wzięło 5 drużyn, w skład których wchodzili podopieczni świetlic środowiskowych z terenu gminy Ostrzeszów, tj. z Bledzianowa, Ostrzeszowa, Rogaszyc, Rojowa i Siedlikowa. Dla uczestników organizatorzy przygotowali poczęstunek oraz upominki, które zostały rozdane wraz z dyplomami i statuetkami na zakończenie spotkania.

W tegorocznym turnieju zwyciężyła drużyna z Rojowa. Ponadto jury przyznało kilka innych tytułów:

- najlepszy strzelec - Krzysztof Wróbel

- najlepszy bramkarz - Kewin Mazur

- najlepszy zawodnik - Patrycja Golimowska (jedyna reprezentantka płci żeńskiej w turnieju)

- mistrz dryblerki – Krzysztof Wróbel

- mistrz żonglerki - Patryk Snela

Organizatorzy dziękują uczestnikom oraz opiekunom, a także firmie HDO Arkadiusz Suchanecki, Spółdzielni Rolniczo-Handlowej ”Rolnik”, firmie transportowej „JARCZAK”, firmie TAB-MED Tadeusz Szłapik (ratownictwo medyczne), sędziom z Ostrzeszowskiej Akademii Piłkarskiej za udzielone wsparcie przy organizacji turnieju.