Turnieje, Festyny, Konkursy

Ostrzeszowscy policjanci zwycięzcami Świątecznego Turnieju Piłki Siatkowej Służb Mundurowych

Drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie okazała się najlepsza podczas Świątecznego Turnieju Piłki Siatkowej Służb Mundurowych zorganizowanego przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.

W miniony czwartek, tj. 28.12.2017 roku  na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie odbył się kolejny już Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej, którego organizatorem była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie, w którym nie zabrakło przedstawicieli ostrzeszowskiej komendy policji.

Do tegorocznych rozgrywek, które o godzinie 10:00 otworzył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie st. bryg. Tomasz Mak, przystąpiły 4 drużyny reprezentujące służby mundurowe.  Pomimo zaciętej walki w duchu gry fair play w systemie "każdy z każdym" klasyfikacja końcowa przedstawiała się nastepująco:

I miejsce - Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie

II miejsce - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie

III miejsce - Nadleśnictwo Przedborów

IV miejsce - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie

Na zakończenie turnieju z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie asp. sztab. Mikołakj Grygowski podziękował za zaproszenie do uczestnictwa w kolejnym już świątecznym turnieju gratulując jednocześnie wszystkim drużynom zajętych miejsc, a opiekunowie poszczególnych drużyn z rąk komendanta straży odebrali dyplomy i puchary. 

 

Autor: Magdalena Hańdziuk