Przebadali 450 kierujących - wszyscy byli trzeźwi - Ruch Drogowy - KPP Ostrzeszów

Ruch Drogowy

Przebadali 450 kierujących - wszyscy byli trzeźwi

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie po raz kolejny przeprowadzili wzmożone działania ukierunkowane na ujawnienie nietrzeźwych użytkowników dróg. Podczas akcji mundurowi sprawdzili trzeźwość 450 kierujących - wszyscy byli trzeźwi.

W miniony poniedziałek (08.05.2017r.) od wczesnych godzin rannych, policjanci z ostrzeszowskiej drogówki przeprowadzili po raz kolejny wzmożone działania ukierunkowane na ujawnienie nietrzeźwych użytkowników dróg. Funkcjonariusze (podobnie, jak w miesiącu kwietniu) przebadali łącznie 450 kierujących pojazdami. Podczas kontroli mundurowi nie ujawnili nietrzeźwych kierujących.

Przypominamy, że alkohol plus pojazd, to niestety w dalszym ciągu przyczyna wielu tragicznych zdarzeń drogowych. Ostrzeszowscy policjanci chcąc ograniczyć takim zdarzeniom będą cyklicznie prowadzić tego typu wzmożone działania ukierunkowane na ujawnianie osób kierujących pojazdami po alkoholu bądź środkach podobnie działających.

Nie pozwólmy także, aby ewentualnie spożywany alkohol podczas spotkań w gronie rodzinnym, czy w gronie przyjaciół pokonał nasz rozsądek.