Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wszczął awanturę w miejscu publicznym i nie reagował na polecenia policjantów

W miejscowości Kobyla Góra w rejonie klubu Epoka doszło do zakłócenia ładu i porządku przez jednego z klientów dyskoteki. Awanturnik trafił do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia.

W minioną niedzielę (05.02.2017 r.) o godz. 01:25 dyżurny ostrzeszowskiej komendy został powiadomiony o awanturze, która ma miejsce w rejonie dyskoteki Epoka w miejscowości Kobyla Góra.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że jeden z klientów dyskoteki wszczął awanturę na parkingu przed dyskoteką, był agresywny oraz nie stosował się do poleceń wydawanych wobec interweniujących na miejscu funkcjonariuszy.

Z uwagi na fakt, że 26-letni awanturnik, mieszkaniec gm. Galewice, znajdował się w stanie nietrzeźwości – 0,79 mg/l, policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzny oraz doprowadzeniu go do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie celem wytrzeźwienia.

W stosunku do awanturnika, który po wytrzeźwieniu odmówił przyjęcia mandatu karnego za popełnione wykroczenia, tj. zakłócenie ładu i porządu w miejscu publicznym oraz używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym, skierowany zostanie wniosek o ukaranie do sądu.