Dozór Policji za uszkodzenie ciała - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór Policji za uszkodzenie ciała

Data publikacji 28.09.2017

Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 24-latka, który bez powodu zaatakował wychodzącego ze sklepu klienta. Pokrzywdzony doznał obrażeń nosa oraz ręki.

W miniony wtorek (26.09.2017r.) o godzinie 17:00, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że przy jednym z ostrzeszowskich sklepów spożywczych doszło do awantury między dwoma kilentami. Jeden z nich przewrócił się na posadzkę i doznał obrażeń ciała, potrzebna jest pomoc ambulatoryjna.

Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policyjny. Funkcjonariusze ustalili, że 24-letni mieszkaniec Ostrzeszowa bez powodu zaatakował wychodzącego ze sklepu 52-letniego mężczyzne (także mieszkaniec Ostrzeszowa).  W wyniku nagłego ataku i popchnięcia 52-latek upadł na posadzkę i doznał obrażeń nosa oraz dłoni. Przybyła na miejsce załoga Pogotowia Ratunkowego pokrzywdzonego  przewiozła do Szpitala w Ostrowie Wlkp. Sprawca natomiat, jakby nigdy nic odjechał sobie z miejsca samochodem .

Chwilę później 24-latek był już w rękach Policji. Mundurowi zatrzymali go w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Podejrzany za swój czyn usłszał zarzut uszkodzenia ciała, do którego się przyznał. Prokurator Rejonowy wobec 24-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.