Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt

Data publikacji 05.02.2018

Zespół ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 31 stycznia br. w Ostrzeszowie na ul. Kamiennej. Świadków oraz osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy zdarzenia proszone są o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27, pokój nr 11 lub telefonicznie pod numerem 62 237-42-33.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 31 stycznia 2018 roku około godziny 13:00 w Ostrzeszowie, na ul. Kamiennej, rejon posesji numer 18, droga publiczna, kiedy to n/n kierujący stworzył zagrożenie w ruchu drogowym w wyniku nieprawidłowo wykonanego n/n manewru i doprowadził do uszkodzenia pojazdu marki Peugeot Partner koloru białego o początkowych nr. rej WE, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Świadkowie zdarzenia oraz osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego wykroczenia proszeni są o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27, pokój nr 11 lub telefonicznie pod numerem 62-732-42-33.