zebrania walne OSP z udziałem dzielnicowych - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

zebrania walne OSP z udziałem dzielnicowych

Data publikacji 16.02.2018

Początek roku 2018 to czas zebrań sprawozdawczych Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu Miasta i Gminy Ostrzeszów oraz okazja do spotkań z funkcjonariuszami KPP Ostrzeszów w ramach nawiązywania współpracy pomiędzy Policją a jednostką OSP.

Początek roku to czas kiedy Policja ostrzeszowska bierze udział w zebraniach walnych sprawozdawczych w Ochotniczych Strażach Pożarnych z terenu Miasta i Gminy Ostrzeszów.

Spotkania te odbywają się według ustalonego harmonogramu, które obsługuje osoba z Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Zw. OSR RP.Podczas zebrania sprawozdawczego jednostki OSP podumowują miniony rok 2017.

Udział funkcjonariuszy Policji podczas zebrań pozwala na wymianę spostrzeżeń i omówienie zagrożeń jakie występują na podległych rejonach jak również zapobieganiu ich występowania.Obie jednostki ściśle ze sobą współpracują więc czas zebrań jest doskonałą okazją do omówienia rzeczy ważnych.

Funkcjonariusze KPP Ostrzeszów chętnie korzystają z zaproszenia na wspomniane spotkania gdyż na codzień często podczas ratowania ludzkiego życia, pożarów, oraz zdarzeń drogowych nie ma czasu na takie rozmowy.

 

autor: Agnieszka Szołdra