Piątkowe kolizje - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Piątkowe kolizje

Data publikacji 20.12.2008

W dniu 19 grudnia 2008 roku:

 

  • Godzina 13:40 w miejscowości Bukownica, mężczyzna M.G. kierując samochodem osobowym marki Renault 19 nie obserwował należycie przedpola jazdy oraz nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu osobowego marki Peugeot.

Sprawca zderzenia oraz kierujący poszkodowany byli trzeźwi, sprawcę za spowodowanie kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.

  • Godzina 17:11 w Ostrzeszowie na skrzyżowaniu ul. Al. Wojska Polskiego z ul. Wrzosową, mężczyzna A.Z. kierujący samochodem osobowym marki VW Golf dojeżdżając do skrzyżowania dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo kierującemu samochodem osobowym marki Opel Corsa i doprowadził do zderzenia pojazdów.

Kierujący pojazdami trzeźwi, sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

  • Godzina 23:10 w Ostrzeszowie w rejonie ul. Al. Wojska Polskiego na drodze krajowej K-11 w kierunku miejscowości Rogaszyce, mężczyzna R.Ch. /mieszkaniec Dąbrowy Górniczej/ kierując samochodem ciężarowym marki DAF wraz z naczepą, nie dostosował odpowiedniej prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu osobowego marki Audii. 
Kierujący sprawca oraz kierujący poszkodowany byli trzeźwi, sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.