Wyprzedzał na podwójnej linii ciąg samochodów (23.04.2011r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wyprzedzał na podwójnej linii ciąg samochodów (23.04.2011r.)

Data publikacji 25.04.2011

motor_kgW Kobylej Górze 29-letni motocyklista wyprzedzając ciąg samochodów na podwójnej linii ciągłej uderzył w samochód osobowy, który w tym czasie był na przeciwnym pasie ruchu i skręcał do posesji. Motocyklista z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

W minioną sobotę (23.04.2011r.) tuż przed godz. 17:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Kobyla Góra  przy ul. Wojska Polskiego. Policjanci skierowani na miejsce zdarzenia ustalili, że 29-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, kierujący motocyklem marki Honda nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze i na podwójnej linii ciągłej wyprzedzał ciąg samochodów, a następnie uderzył w lewy bok samochodu osobowego marki Peugeot, który będąc na przeciwnym pasie ruchu skręcał do posesji.

W wyniku zdarzenia oboje uczestnicy zostali zabrani do szpitala, motocyklista doznał poważnych obrażeń ciała. Postępowanie w przedmiotowej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

motor_kg_1

 

motor_kg
motor_kg_2