Kolizja w Niedźwiedziu - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja w Niedźwiedziu

Data publikacji 19.08.2010

seatW miejscowości Niedźwiedź na drodze K-11 zderzyły się trzy samochody, sprawca kolizji nie obserwował należycie przedpola drogi i uderzył w tył samochodu osobowego, który następnie uderzył w pojazd skręcający w lewo. Na skutek zderzenia kierujący oraz pasażer z jednego z pojazdów zostali zabrani do szpitala w Ostrzeszowie.

Po godz. 16:00 (18.08.2010r.) dyżurny ostrzeszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Niedźwiedź na drodze K-11. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że 22-letnia kobieta R.G. (mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego) kierująca samochodem osobowym marki seat Ibiza nienależycie obserwowała przedpole drogi i uderzył w tył stojącego pojazdu marki daewoo tico. Pojazd w wyniku uderzenia wjechał w tył wykonującego manewr skrętu w lewo samochodu marki renault laguna.

Na skutek zderzenia pojazdów kierowca i pasażer z samochodu daewoo tico zostali zabrani do szpitala, gdzie po badaniu lekarskim zostali zwolnieni do domu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

seat2