Kolizja na K-11 - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja na K-11

Data publikacji 24.09.2010

kuzniki1W miejscowości Kuźniki na drodze K-11 doszło do kolizji drogowej. Kierująca peugeotem 407 na skutek nie dostosowania prędkości jazdy do panujących warunków na drodze uderzyła w tył poprzedzającego ją pojazdu marki skoda octavian. Tuż zaraz kierujący autobusem również nie dostosował prędkości i najechał na tył peugeota. W wyniku zdarzenia dwie osoby były ranne, które przewieziono do szpitala.

W piątkowy ranek, o godzinie 7:34 dyżurny ostrzeszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Kuźniki na drodze K-11. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że kobieta  A.M. (mieszkanka powiatu kępińskiego) kierująca samochodem osobowym marki peugeot 407 nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków na drodze i uderzyła w tył samochodu marki skoda octavian. Tuż zaraz, mężczyzna P.L. (mieszkaniec Rudnika) kierujący autokarem marki setra również nie dostosował prędkości i najechał na tył pojazdu marki peugeot 407.

W wyniku zdarzenia kierująca oraz pasażer z pojazdu peugeot 407 doznali obrażeń ciała i przewieziono ich do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mandatem karnym została ukarana kierująca samochodem osobowym oraz kierujący autokarem.

 

kuzniki1
kuzniki3
kuzniki2