Utracony pojazd - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Utracony pojazd

Data publikacji 27.12.2010

sdc10579W miejscowości Zmyślona Parzynowska doszło do zaboru pojazdu marki mazda. Sprawca „śmiałego” czynu przebywał w gościnie u znajomego. W godzinach nocnych gość wykorzystując upojenie alkoholowe gospodarza zabrał kluczyki od samochodu i odjechał jego samochodem. Utracony pojazd odnaleziono, aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia faktycznego przebiegu zdarzenia.

W minioną sobotę (25.12.2010r.) w godzinach nocnych dyżurny ostrzeszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o utraconym samochodzie osobowym  marki mazda 121. Z ustaleń policjantów przybyłych na miejsce zdarzenia wynikało, że w mieszkaniu pokrzywdzonego przebywał znajomy mężczyzna, z którym wspólnie spożywali alkohol. Po imprezie, w późnych godzinach nocnych gość wykorzystując upojenie alkoholowe gospodarza domu, zabrał kluczyki od jego samochodu i odjechał z podwórza.

Utracony pojazd został odnaleziony, w chwili obecnej policjanci wykonują czynności zmierzające do ustalenia faktycznego przebiegu zdarzenia oraz ukarania sprawcy.