Doprowadził do bocznego zderzenia (04.09.2011r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Doprowadził do bocznego zderzenia (04.09.2011r.)

Data publikacji 04.09.2011

sdc10579W miejscowości Frużów nietrzeźwy rowerzysta będąc na łuku drogi oraz jadąc środkiem jezdni doprowadził do bocznego zderzenia z jadącym z przeciwnej strony samochodem osobowym marki mazda. Sprawca zdarzenia w wyniku odniesionych obrażeń został zabrany do Szpitala w Ostrzeszowie. Ponadto z dalszych ustaleń wynikło, że rowerzysta ma zakaz kierowania wszelkimi pojazdami wydany przez Sąd Rejonowy.

Po godzinie 15:00 (04.09.2011r.) doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Frużów – gmina Kobyla Góra. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że 30-letni mieszkaniec Rybina kierujący  rowerem, będąc na łuku drogi oraz jadąc środkiem jezdni doprowadził do bocznego zderzenia z pojazdem marki mazda, który nadjeżdżał z przeciwnego kierunku. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci od mężczyzny wyczuli wyraźną woń alkoholu – pobrano od niego krew do badania.

Z dalszych ustaleń Policji wynika, że sprawca zdarzenia posiada aktualny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami wydany przez Sąd Rejonowy. Ostrzeszowscy policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.