Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W Ostrzeszowie na drodze K-11 doszło do śmiertelnego wypadku (22.01.2012r.)

Data publikacji 23.01.2012

wypadek3W Ostrzeszowie na trasie K-11 doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń Policji wynika, że 19-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki renault megane jadąc prostym odcinkiem drogi z nieustalonej przyczyny nagle zjechała na przeciwny pas jezdni i zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki renault magnum. W wyniku zderzenia pojazdów kierująca samochodem osobowym poniosła śmierć na miejscu. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie ustalają okoliczności tragicznego wypadku

W minioną niedzielę (22.01.2012r.) tuż przed godzina 22:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Ostrzeszowie na ul. Al. Wojska Polskiego (trasa K-11).

Funkcjonariusze policji na miejscu wypadku drogowego ustalili, że 19-letnia kobieta (mieszkanka gminy Ostrzeszów) kierująca samochodem osobowym marki renault megane, jadąc prostym odcinkiem drogi, z nieustalonej dotąd przyczyny nagle zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czoło z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki renault magnum. W wyniku zderzenia się pojazdów, kierująca samochodem osobowym poniosła śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem ciężarowym (mieszkaniec Krotoszyna) nie odniósł obrażeń, policjanci zbadali jego stan trzeźwości - był trzeźwy. 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie ustalają okoliczności tragicznego wypadku.