Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości jazdy (23.02.2012r.)

Data publikacji 24.02.2012

2Kolizja w Rojowie (gmina Ostrzeszów). Kobieta kierująca samochodem marki fiat 170 nie dostosowała prędkość do panujących warunków na drodze. W następstwie straciła panowanie nad pojazdem i uderzył w samochód ciężarowy później uderzyła w drzewo i wjechała do przydrożnego rowu. Dla sprawczyni mandat karny.

Tuż po godzinie 8:00 (23.02.2012r.) w miejscowości Rojów doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że sprawcą była kobieta (mieszkanka Kobylej Góry). Wymieniona kierując samochodem osobowym marki fiat 170, jadąc prostym odcinkiem drogi nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków na drodze. W następstwie kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas jezdni i zderzyła się z kierującym samochodem ciężarowym marki mercedes. W wyniku zderzania się pojazdów, samochód osobowy uderzył w drzewo i zatrzymał się w przydrożnym rowie. 

Sprawczynię kolizji przewieziono do szpitala, ponadto policjanci ustalili stan trzeźwości uczestników zdarzenia - byli trzeźwi. Dla kierującej samochodem osobowym za spowodowanie kolizji w ruchu drogowym mandat karny.