Nietrzeźwy kierujący dwukrotnie zatrzymany (25.06.2012r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy kierujący dwukrotnie zatrzymany (25.06.2012r.)

Data publikacji 26.06.2012

radiowoz1Ostrzeszowska drogówka patrolując miejscowości Komorów (gm. Mikstat) o godzinie 9:00 zatrzymała do kontroli drogowej mężczyznę kierującego samochodem marki fiat 126 p, który jak się okazało kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Po wykonanych czynnościach wobec sprawcy przestępstwa policjanci wrócili do dalszych swoich działań  służbowych na terenie miejscowości Komorów. Trzydzieści minut później w tej samej miejscowości funkcjonariusze zatrzymali tego samego sprawcę, który kierował również tym samym pojazdem i kierował w stanie nietrzeźwości.
W poniedziałek (25.06.2012r.) policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie patrolowali miejscowość Komorów (gm. Mikstat). O godzinie 9:00 do kontroli drogowej zatrzymali 55-letniego mężczyznę (mieszkaniec gm. Ostrzeszów) kierującego samochodem osobowym marki fiat 126p.
W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze ujawnili, że mężczyzna był w stanie nietrzeźwości - przeprowadzone badanie wykazało 0,35 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci po zakończonych czynnościach ze sprawcą przestępstwa wrócili do dalszych zadań służbowych na terenie miejscowości Komorów. 
Trzydzieści minut później w tej samej miejscowości policjanci zatrzymali tego samego sprawcę - 55-letniego mężczyznę, który kierował tym samym pojazdem i nadal był nietrzeźwy - przeprowadzone badanie wykazało 0,33 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.
 
Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.