Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Motocykl się przewrócił, kierujący nim wpadł pod zaparkowany samochód (25.12.2013r.)

Data publikacji 25.12.2013

sdc10579W miejscowości Marydół (gm. Ostrzeszów) 19-letni motocyklista w wyniku hamowania na śliskiej nawierzchni starcił panowanie nad pojazdem. Motocykl się przewrócił, kierujący nim wpadł pod zaparkowany na poboczu samochód marki reno megane. Motocyklista został przewieziony do Szpitala w Ostrowie Wlkp., lekarze jego stan określili jako ciężki.

Tuż przed godziną 15:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Marydół.

Skierowani policjanci na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że 19-letni mężczyzna - mieszkanie gm. Ostrzeszów, kierując motocyklem marki suzuki, na skutek gwałtownego hamowania na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego motocykl się przewrócił, a następnie uderzył w tył poprzedzającego go motocykla także marki suzuki. Upadek pojazdu spowodował, że 19-latek wpadł pod zaparkowany na poboczu samochód marki renault megane.

Motocyklista natychmiast został przewieziony do Szpitala w Ostrowie Wlkp. Jego stan zdrowia został określony jako ciężki. Drugi motocyklista nie odnisół obrażeń.

Trwają dalsze ustalenia w tej sparwie, czynności prowadzą policjanic z Komedny Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.