Włamał się do domu (24.02.2014r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do domu (24.02.2014r.)

Data publikacji 24.02.2014

radiowoz1Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy (bądź sprawców) kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w miejscowości Siedlików. Do zdarzenia doszło w niedzielę w godzinach popołudniowych pod nieobecność domowników. Włamywacz do budynku wszedł przez okno i ukradł pieniądze w kwocie 7,500 zł. 

Do kradzieży doszło w niedzielę (23.02.2014r.) pod nieobecność wszystkich domowników, którzy w tym czasie przebywali na rodzinnej imprezie. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że włamywacz do budynku wszedł przez okno podważając skrzydło. Wstępne ustalenia wykazały, że sprawca ukradł tylko pieniądze w kwocie 7,500 zł.

Kryminalni teraz prowadzą wzmożone czynności i gromadzą materiały, które pomogą im schwytać sprawcę. 

Jednocześnie zwracamy się do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje związane z tym włamaniem o kontakt pod nr 997. 

Apelujemy…. w przypadku wyjazdu, nieobecności w domu, należy sprawdzić czy został on właściwie zabezpieczony oraz sprawdzić czy zostały zamknięte wszystkie drzwi i okna. Zasadnym jest poproszenie osoby zaufanej o zainteresowanie się naszym mieniem na czas naszej nieobecności. Pozwoli to ustrzec się przed włamaniem bądź kradzieżą, a co za tym idzie zaoszczędzi wielu przykrości.