Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany trafił do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wlkp. (26.08.2015r.)

Data publikacji 28.08.2015

sdc10579W miejscowości Bierzów, policjanci z drogówki do kontroli drogowej zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego. Mężczyzna kierował samochodem wbrew zakazowi prowadzenia pojazdami, ponadto kierował pod wpływem alkoholu, na domiar tego okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. celem odbycia kary pozbawienia wolności. Sprawcę mundurowi zatrzymali w policyjnym areszcie. 

W minioną środę (26.08.2015r.) po godzinie 17:00 policjanci z drogówki do kontroli drogowej zatrzymali 27-letniego mężczyznę (mieszkaniec pow. oleśnickiego) kierującego volkswagenem golfem.

Kontrola wykazała, że 27-latek był pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie wskazało ponad promil alkoholu. Jednocześnie mężczyzna popełnił kolejne przestępstwo, ponieważ kierował pojazdem nie stosując się do zakazu kierowanie wszelkimi pojazdami jaki wydał wobec niego Sąd. 

Na domiar tego okazało się, że 27-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Poszukiwanego policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie. Mężczyzna odpowie teraz za dwa przestępstwa, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz nie stosowanie się do postanowienia Sądu.

27-latek w dniu następnym został konwojowany do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wlkp. do odbycia kary.