Zatrzymany do kontroli drogowej - był poszukiwany (08.05.2014r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany do kontroli drogowej - był poszukiwany (08.05.2014r.)

Data publikacji 09.05.2014

policja_2Policjanci z drogówki w Grabowie nad Prosną zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Kaliszu celem ustalenia miejsca pobytu oraz przez Sąd Rejonowy w Kaliszu celem doprowadzenia go do Aresztu Śledczego. Ponadto sprawca kierował samochodem nie posiadając do tego w ogóle uprawnień.

Tuż przed godziną 8:00 w Grabowie nad Prosną przy ul. Ostrzeszowskiej policjanci z drogówki do kontroli drogowej zatrzymali pojazd marki nissan. Samochodem kierował 28-letni mieszkaniec Kalisza. Jak się okazało mężczyzna wsiadł za kółko nie posiadając do tego w ogóle uprawnień. Za to wykroczenie mundurowi ukarali go mandatem karnym.

Dalsza kontrola wykazała, że kaliszanin był osobą poszukiwaną przez Prokuraturę Rejonową w Kaliszu celem ustalenia miejsca pobytu oraz przez Sąd Rejonowy w Kaliszu celem doprowadzenia i odbycia kary pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym.

Funkcjonariusze mężczyznę zwolnili po przedstawieniu przez niego zaświadczenia o wpłaceniu kaucji celem zwolnienia go z odbycia kary aresztu.