Potrącenie dziecka (14.07.2014) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie dziecka (14.07.2014)

Data publikacji 15.07.2014

wypadek3 Do zdarzenia, w którym poważnych uszkodzeń ciała mogło doznać dziecko doszło około godziny 17.30 w Ostrzeszowie. 3-letnia dziewczynka wtargnęła na jezdnię wprost pod koła samochodu.  

W dniu 14.07.2014 o godzinie 17.30 funkcjonariusze udali się na ul. Targową w Ostrzeszowie gdzie miało dojść do potrącenia dziecka.


W toku wykonywanych czynności ustalono, że 38-letnia mieszkanka Ostrzeszowa jadąc samochodem marki Honda ulicą Targową w stronę ul. Daszyńskiego widziała na chodniku matkę z trójką dzieci. W pewnym momencie kobieta usłyszała huk z lewej strony samochodu. Kobieta natychmiast zatrzymała pojazd i zauważyła podnoszące się z ziemi dziecko.


W dalszym toku czynności ustalono, że dziecko, widząc ciocię wyrwało się matce i chciało przebiec na drugą stronę jezdni w wyniku czego wtargnęło pod nadjeżdżający samochód marki Honda.


3-letnia dziewczynka trafiła do Szpitala Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie pozostało na obserwacji. Ustalono, że dziecko doznało stłuczenia głowy oraz rany krocza.