Bezpiecznie podczas WOŚP - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpiecznie podczas WOŚP

Data publikacji 12.01.2015

wosp23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie powiatu ostrzeszowskiego przebiegł spokojnie. Policja nie odnotowała żadnych zdarzeń podczas zbiórek pieniędzy, również żadnych incydentów z udziałem wolontariuszy. Zebrane pieniądze w całości zostały przekazane do WOŚP.

11 stycznia 2015r. odbył się już 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórka pieniędzy dla potrzebujących również zorganizowana była na terenie powiatu ostrzeszowskiego. Nad bezpieczeństwem wolontariuszy zbierających pieniądze czuwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę, czy zbiórki są prowadzone przez osoby uprawnione, a także na bezpieczeństwo prowadzących kwestę dzieci.

23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie powiatu ostrzeszowskiego przebiegł spokojnie. Policja nie odnotowała żadnych zdarzeń podczas zbiórek pieniędzy, również żadnych incydentów z udziałem wolontariuszy. Zebrane pieniądze w całości zostały przekazane do WOŚP.