Policjanci spotkali się z seniorami w Doruchowie (19.02.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci spotkali się z seniorami w Doruchowie (19.02.2015r.)

Data publikacji 24.02.2015

logo_dla_policji"Seniorzy i Młodzież: dwa pokolenia - jeden cel" - ostrzeszowscy policjanci spotkali się z seniorami w Doruchowie. Rozmawiali z nimi na temat metod działania oszustów oraz jak się nie stać jego ofiarą. 

W dniu 19 lutego 2015r. o godzinie 12:00 w Doruchowie, w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie z seniorami w ramach programu ostrzeszowskiej Policji "Seniorzy i Młodzież: dwa pokolenia - jeden cel".

Celem spotkania było przekazanie informacji o występujących zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się osoby starsze. Szczególną uwagę słuchaczy zwrócono na metody oszustw na tak zwanego "wnuczka", które niestety są "udoskonalane" przez oszustów. Jednocześnie podczas spotkania policjanci zaprezentowali film edukacyjny w przedmiotowej tematyce. 

Z uwagi na niską frekwencję, podobne spotkanie zaplanowane zostało na dzień 10 marca 2015 roku o godzinie 12:00 w Restauracji Parkowa w Doruchowie, na które serdecznie zapraszamy. W tym dniu odbędzie się spotkanie Emerytów i Rencistów w Doruchowie.