Spotkanie z seniorami - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z seniorami

Data publikacji 16.03.2015

logo_dla_policji Ostrzeszowscy policjanci spotkali się z seniorami w Grabowie nad Prosną w ramach programu prewencyjnego "Seniorzy i Młodzież: Dwa Pokolenia Jeden Cel". Mundurowi chcą dotrzeć do wszystkich osób starszych z powiatu wskazując im jak "walczyć" z oszustami.  

W sobotnie popołudnie - dokładnie w sobotę 14 marca, ostrzeszowscy policjanci spotkali się z seniorami w miejscowości Grabów nad Prosną.

To już kolejne tego typu spotkania ostrzeszowskich policjantów z tą grupą społeczną. Mundurowi chcą dotrzeć do wszystkich osób starszych z powiatu wskazując im metody działania oszustów oraz jak ustrzec się ich działaniu. Policjanci liczą na to, że dzięki tego typu akcją osoby starsze będą wiedziały jak zachować się, gdy do drzwi zapuka niezapowiedziany gość, który na domiar tego żąda pieniędzy.

Stróże prawa mając na uwadze fakt, że adresaci spotkania poruszają się po drodze jednośladami i nie tylko, w ramach ich bezpieczeństwa rozdawali elementy odblaskowe, które wykorzystywane ratują życie.

 

p1060570p1060579

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p1060592p1060594

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p1060619