Wypadek na krajowej jedenastce (23.03.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na krajowej jedenastce (23.03.2015r.)

Data publikacji 24.03.2015

wypadekW miejscowości Turze na krajowej jedenastce doszło do wypadku drogowego. Wstępne ustalenia wykazały, że sprawcą był mężczyzna kierujący oplem vivaro, który w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania uderzył w osobówkę wjeżdżającą na posesję. W wyniku zderzenia pokrzywdzoną z pojazdu osobowego przewieziono do Szpitala w Kępnie. Trwają dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie.  

Po godzinie 16:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do któego doszło w miejscowości Turze na drodze krajowej K-11.

Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się funkcjonariusze Policji, którzy wstępnie ustalili, że 52-letni mężczyzna (mieszkaniec Poznania) kierujący samochodem marki opel vivaro, w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania uderzył w samochód osobowy marki seat ibiza skręcający na posesję, którym kierowała 60-letnia mieszkanka gm. Ostrzeszów. 

Pokrzywdzą w wyniku odniesionych obrażeń natychmiast przewieziono do Szpitala Rejonowego w Kępnie. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników wypadku - byli trzeźwi.

W przedmiotowej sprawie trwają dalsze czynności pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie.