Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znieważył oraz naruszył nietykalność cielesną policjanta (12.04.2015r.)

Data publikacji 13.04.2015

paragraf_2911Policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie mężczyznę, który naruszył nietykalność cielesną oraz znieważył słowami powszechnie uznanymi jako obelżywe policjanta, który podejmował wobec niego interwencję. 

W niedzielne przedpołudnie (12.04.2015r.) dyżurny Policji skierował patrol funkcjonariuszy na interwencję publiczną zgłoszoną przez mieszkankę Ostrzeszowa w związku z agresywnym zachowaniem mężczyzny.

Na miejscu mundurowi podjęli czynności służbowe wobec 26-letniego mieszkańca gm. Ostrzeszowa, podczas których 26-latek naruszył nietykalność cielesną interweniującego wobec niego policjanta oraz znieważył go słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe.

Agresywny sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie, gdzie pod jego nadzorem prowadzone są dalsze czynności w kierunku przestępstwa naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza oraz jego znieważenia.