Utonięcie (26.07.2015) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Utonięcie (26.07.2015)

Data publikacji 27.07.2015

234-letni mężczyzna utonął w popularnym zalewie w Kobylej Górze. Mężczyzna spożywał wcześniej alkohol po czym postanowił się ochłodzić. Podjęta akcja reanimacyjna nie przyniosła skutków.

W niedzielne przedpołudnie, około godziny 10:30, Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie otrzymała informację, że na ternie akwenu wodnego w miejscowości Kobyla Góra utonął mężczyzna

W wyniku wykonywanych czynności ustalono, że w niedzielę około godziny 9:00 przebywając na niestrzeżonej plaży ośrodka wypoczynkowego w Kobyle Górze 34-letni mieszkaniec gm. Lututów spożywał alkohol po czym wszedł do wody by się ochłodzić i popływać po czym zanurzył się pod taflą wody i już nie wypłynął.

Na miejscu tej tragedii zastano kolegów mężczyzny, którzy wspólnie z nim spożywali alkohol. Następnie zauważywszy, że mężczyzna nie wypłynął na powierzchnię wezwali pomoc.

Mężczyznę wyciągnięto z wody około 10 metrów od linii brzegowej, po czym podjęto wobec niego akcję reanimacyjną. Pomimo podjętych czynności resuscytacyjnych nie udało się uratować mężczyzny.

 

Przypominamy, że obiekt ten został niedawno oznaczony znakiem "Czarny Punkt".

czarny_punkt_wodny_002

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/AK