"Nerwowy Dzień Kobiet" (08.03.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Nerwowy Dzień Kobiet" (08.03.2016r.)

Data publikacji 09.03.2016

przemoc_rodzinaDzień Kobiet w powiecie ostrzeszowskim nie dla wszystkich pań był miły i sympatyczny. Policjanci interweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy będąc pod wpływem alkoholu wszczęli awanturę, byli także agresywni w stosunku do swoich żon, córek. Stróże prawa podjęli decyzję o zatrzymaniu agresywnych mężczyzn w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. 

1. Tuż przed godziną 18:00 policjanci udali się do miejscowości Jelenie (gm. Kraszewice) w związku ze głoszoną interwencją domową.
Na miejscu funkcjonariusze zastali 52-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości (badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu) wszczął awanturę wobec żony oraz córki. Mężczyzna był agresywny wobec swojej rodziny, na domiar tego nie reagował na plecenia stróży prawa. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

2. Po godzinie 22:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie od 11-letniej dziewczynki, że tata jest pijany i się awanturuje.
Policjanci interweniowali wobec 65-letniego mieszkańca gm. Ostrzeszów. Mężczyzna był nietrzeźwy (badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu) sprawca awanturował się i był agresywny wobec członków rodziny.
Funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu awanturnika w policyjnym areszcie.