Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka Wydziału Prewencji ostrzeszowskiej komendy w plebiscycie "SuperGlina 2015"

Data publikacji 20.04.2016

madzia1sierż. sztab. Magdalena Hańdziuk została wytypowana przez przełożonych do reprezentowania Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie w plebiscycie "SuperGlina 2015" organizowanym przez Głos Wielkopolski. Zachęcamy do oddania swojego głosu na ostrzeszowską policjantkę.
 
 
 
Sierż. sztab. Magdalena Hańdziuk z Wydziału Prewencji KPP w Ostrzeszowie służbę w Policji rozpoczęła w listopadzie 2007 roku. Początkowo pełniła służbę jako policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Sekcji Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie została przeniesiona z dniem 01.01.2009 roku, gdzie rozpoczęła służbę w Komisariacie Policji w Grabowie n/Prosną na stanowisku dzielnicowego. W służbie wykorzystuje swoją wiedzę i potencjał, realizując nałożone na nią zadania służbowe, jak również organizując spotkania na terenie szkół objętych rejonem służbowym.
Jej zaangażowanie i umiejętność samokształcenia zostało zauważone i docenione przez przełożonych, czego efektem było przeniesienie jej w lutym 2016 roku na samodzielne stanowisko profilaktyka społecznego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. Awans ten umożliwił sierż. sztab. Magdalenie Hańdziuk właściwe kształtowanie jej kariery zawodowej, a także szeroko rozumianą współpracę z samorządami oraz społecznością lokalną w sferze realizowanych przez Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie programów profilaktycznych i prewencyjnych. Powierzenie stanowiska wskazanej wyżej funkcjonariuszce spotkało się również z aprobatą ze strony władz lokalnych, zaś sama policjantka w pełni zaangażowała się w realizację powierzonych jej zadań, co w pozytywny sposób wpływa na wizerunek policjantów wśród lokalnej społeczności.
Policjantka wykazuje się stałym zaangażowaniem w wykonywaniu swoich obowiązków służbowych, w szczególności w zakresie profilaktyki przestępczości i demoralizacji nieletnich. Uczestniczy w wielu spotkaniach z kadrą pedagogiczną, uczniami oraz rodzicami.
 
Aby zagłosować wyślij SMS o treści: POL.30 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
Plebiscyt trwa do końca kwietnia br.