Zumba połączyła pokolenia (20.04.2016 r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zumba połączyła pokolenia (20.04.2016 r.)

Data publikacji 21.04.2016

logo_dla_policji-program_prewencyjny_seniorzy_i_modziePolicjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie w ramach realizowanego autorskiego programu "Seniorzy i młodzież - dwa pokolenia jeden cel" spotkali się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Ostrzeszowie z miłośnikami ZUMBY. Zajęcia odbyły się pod okiem wykwalifikowanego instruktora Anny Janickiej Kolarzowskiej.

 

W środowe popołudnie na zaproszenie funkcjonariuszy ostrzeszowskiej komendy, na salę gimnastyczną Szkoły Podstawowej nr 3 w Ostrzeszowie przybyło ok. 30 miłośników ZUMBY.

Na wstępie spotkania Z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji asp. sztab. Mikołaj Grygowski omówił kwestie związane z bezpieczeństwem seniorów, m. in. dotyczące prawidłowego zabezpieczenia mienia, ostrożności w kontaktach z osobami innych narodowości oraz popełnianych w dalszym ciągu przestępstw na osobach starszych na tzw. wnuczka, policjanta, pracownika administracji.

Kolejnym punktem spotkania były zajęcia ZUMBY, w których udział wzięli seniorzy, najmłodsze pokolenie oraz policjantki i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, po zakończeniu których każdy z uczestników otrzymał drobny upominek w postaci breloka do kluczy z logiem autorskiego programu. Warto również nadmienić, że wśród uczestników spotkania  znalazł się również przedstawiciel płci męskiej.

Przedsięwzięcie organizowane przy współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Ostrzeszowie przyniosło pozytywny wydźwięk wśród społeczności lokalnej, czego potwierdzeniem było połączenie aż trzech pokoleń miłośników aktywnego spędzania czasu. 

 

Autor: MH 

 strona strona1 strona2 strona3

 

 

 

   strona4

 strona5

 

 

 

 

strona6 strona7 strona8 strona11 strona12

strona9 strona10