Skradziono rower damski (11.06.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skradziono rower damski (11.06.2016r.)

Data publikacji 13.06.2016

galeriaPolicjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży roweru. Nieznany dotąd sprawca ukradł rower, który pozostawiony był w rejonie bloków mieszkalnych przy ul. Zamkowej w Ostrzeszowie. Pojazd nie był zamknięty zapięciem. APELUJEMY O NIE POZOSTAWIANIE ROWERóW W STOJAKACH BEZ ZAPIÊĆ!

W niedzielę (11.06.2016r.) po godzinie 14:00 policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przyjęli zgłoszenie o kradzieży roweru damskiego. Wartość skradzionego pojazdu właścicielka wyceniła na kwotę 200 zł. Rower pozostawiony był w rejonie bloków mieszkalnych w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej. Pojazd nie był zamknięty zapięciem.

W przedmiotowej sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające w kierunku ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży.

Apelujemy! Uważajmy na złodziei i chrońmy swoje mienie. Pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczaniu swoich rowerów. Także nie pozostawiajmy jednośladów w odludnych miejscach, co uchroni je przed kradzieżą. W ostatnich dniach zginęło już kilka jednośladów. Apelujemy o zapinanie rowerów w stojakach na kłódkę. 

PAMIÊTAJMY, ABY NIE DAWAĆ OKAZJI ZŁODZIEJOM DO KRADZIEŻY!
ODPROWADZAJMY ROWERY DO PIWNICY LUB GARAŻY,
A SZCZEGóLNIE APELUJEMY
O NIE POZOSTAWIANIE ROWERóW W STOJAKACH BEZ ZAPIÊĆ!