Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjnat odwiózł pacjenta na Izbę Przyjęć i przekazał personelowi szpitalnemu (27.08.2016r.)

Data publikacji 29.08.2016

policja_2Funkcjonariusz ostrzeszowskiej drogówki patrolując ul. Grabowską, zauważył spacerującego mężczyznę, który ubrany był tylko w pidżamę i klapki. Okazało się, że był to pacjent, który samowolnie opuścił wydział opieki długoterminowej w ostrzeszowskim Szpitalu. Policjant przewiózł pacjenta do Izby Przyjęć i przekazał personelowi placówki medycznej.

W minioną sobotę (27.08.2016r.) po godzinie 15:00 funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie patrolując ulicę Grabowską zauważył mężczyznę, który ubrany był jedynie w pidżamę i klapki, co mogło wskazywać, że mężczyzna mógł oddalić się ze Szpitala. Ponadto rozmowa z mężczyzną była utrudniona, nie potrafił on udzielić jasnych i logicznych odpowiedzi.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusz ustalił, że był to 60-letni mieszkaniec Rojowa, który samowolnie oddalił się ze Szpitala w Ostrzeszowie, gdzie przebywał na wydziale opieki długoterminowej. Policjant mężczyznę przewiózł na Izbę Przyjęć i przekazał personelowi placówki medycznej.