Posiadali i zażywali narkotyki - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadali i zażywali narkotyki

Data publikacji 22.09.2016

krata_3Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego dwóch mężczyzn, którzy na terenie gminy Kobyla Góra posiadali i zażywali środki odurzające w postaci marihuany. Niewykluczone są kolejne zatrzymania osób podejrzanych w tej sprawie.

Ostrzeszowscy kryminalni od miesiąca kwietnia 2016 roku prowadzą dochodzenie w sprawie posiadania i zażywania narkotyków na terenie gminy Kobyla Góry. Jak dotąd śledczy zatrzymali już 20 osób, którym przedstawili zarzut posiadania i zażywania środków odurzających wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. 

W środę po godzinie 10:00 kryminalni zatrzymali kolejne dwie osoby, które posiadały i zażywały środki niedozwolone. Podejrzani, to bracia w wieku 21 i 24 lata (obaj są mieszkańcami powiatu oleśnickiego). Mężczyźni zostali zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie, niewykluczone są również kolejne zatrzymania osób podejrzewanych o posiadanie oraz zażywanie narkotyków.