Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nieustalony sparwca potrącił kobietę i odjechał z miejsca zdarzenia (21.10.2016r.)

Data publikacji 21.10.2016

sdc10579W Doruchowie przy ul. Kępińskiej doszło do potrącenia osoby pieszej. Nieustalony dotąd sprawca kierujący samochodem koloru ciemnego typu sedan potrącił kobietę i oddalił się z miejsca zdarzenia. Świadków tego wypadku oraz osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia prosimy o osobisty  kontakt w Komisariacie Policji w Grabowie nad Prosną przy ul. Kolejowej 5 lub w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27. Także prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem alarmowy 997 czynny całą dobę lub pod numerem 62 237-43-30.

Po godzinie 00:30 (21.10.2016r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie z Pogotowia Ratunkowego w Kaliszu o potrąceniu osoby pieszej.

Policjanci wstępnie ustalili, że do zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Doruchów w rejonie ulicy Kępińskiej. Nieustalony dotąd sprawca - kierujący samochodem osobowym koloru ciemnego tupu sedan, w nieustalonych dotąd okolicznościach potrącił przechodzącą w miejscu niedozwolonym kobietę i nie udzielając jej pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. Piesza, to 69-letnia mieszkanka gminy Grabów nad Prosną, którą hospitalizowano w Szpitalu w Kaliszu. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta była nietrzeźwa - badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu.

W przedmiotowej sprawie śledczy ustalają wszystkie okoliczności, jak doszło do wypadku. Jednocześnie apelujemy do świadków zdarzenia oraz do osób, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności potrącenia o osobisty kontakt w Komisariacie Policji w Grabowie nad Prosną przy ul. Kolejowej 5 lub w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27. Także prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem alarmowy 997 czynny całą dobę lub pod numer 62 237-43-30.