Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

82-latek nie ustapił pierwszństwa i zderzył się z motorowerzystką (26.10.2016r.)

Data publikacji 27.10.2016

czapkaW miejscowości Rogaszyce, mężczyzna kierujący samochodem marki skoda felicia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerzystką. Pokrzywdzona doznała poważnych obrażeń ciała i hospitalizowano ją w ostrzeszowskim Szpitalu. Policjanci prowadza postępowanie w tej sprawie. 

Tuż przed godziną 11:00 (26.10.2016r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motorowerzysty i samochodu.

Policjanci wstępnie ustalili, że sprawcą wypadku był 82-letni mężczyzna (mieszkaniec gminy Ostrzeszów) kierujący samochodem osobowym marki skoda felicia. Sprawca podczas jazdy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej motorowerem i doprowadził do zderzenia pojazdów. Jednośladem kierowała 36-letnia mieszkanka gminy Ostrzeszów.

W wyniku zderzenia pokrzywdzona doznała poważnych obrażeń ciała i hospitalizowano ją w ostrzeszowskim Szpitalu. Stróże prawa sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia - byli trzeźwi. Sprawcy wypadku policjanci zatrzymali prawo jazdy.

W przedmiotowej sprawie prowadzone jest postępowanie.