Nietrzeźwi kierujący (07.08.2013r.) - Nietrzeźwi na drogach - KPP Ostrzeszów

Nietrzeźwi na drogach

Nietrzeźwi kierujący (07.08.2013r.)

lizakW środę (07.08.2013r.) policjanci na drogach powiatu ostrzeszowskiego zatrzymali dwie osoby kierujący pojazdami w stanie nietrzeźwości oraz jedną osobę, która kierując samochodem nie stosowała się do zakazu kierowania pojazdami wydanego przez Sąd.
1. Także w miejscowości Marcinki (gm. Kobyla Góra) tuż przed godz. 17:00 do kontroli drogowej policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca miejscowości Czermin. Mężczyzna jechał na rowerze w stanie nietrzeźwości - badanie wykazało ponad 0,5 ‰ alkoholu (0,43 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu).
 
2. Również w miejscowości Marcinki po godzinie 20:30 policjanci do kontroli drogowej zatrzymali 21-letniego mężczyznę (mieszkaniec Biskupic) kierującego samochodem osobowym marki audi. Czynności kontrolne wykazały, że 21-latek kierując nie stosował się do orzeczonego przez Sąd zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.
 
3. W miejscowości Rojów na ul. Akacjowej po godz. 23:00 policjanci do kontroli drogowej zatrzymali 46-letniego mieszkańca gm. Ostrzeszów kierującego motorowerem marki simson. Dalsza kontrola wykazał, że motorowerzysta były nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wskazało ponad promila alkoholu (0,60 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu).
 
 Dalsze czynności prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.