Zapraszamy do oznakowania roweru - Komunikaty - KPP Ostrzeszów

Komunikaty

Zapraszamy do oznakowania roweru

Data publikacji 20.04.2017

Już w najbliższą niedzielę (23.04.2017r.) policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie będą znakować rowery. Zapraszamy wszystkich chętnych ze swoimi jednośladami na stadion miejski im. Janusza Kusocińskiego w Ostrzeszowie. Akcja zostanie przeprowadzona podczas trwania 53 Crossu ostrzeszowskiego.

W niedzielę (23.04.2017r.) w godzinach 11:00-13:00 ostrzeszowscy policjanci będą znakowali rowery. Akcja znakowania jednośladów odbędzie się na terenie stadionu miejskiego im. Janusza Kusocińskiego (namiot policyjny będzie ustawiony przy głównym wejściu stadionu). Przedsięwzięcie jest zupełnie bezpłatne i adresowane jest do wszystkich mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego. Osoby zainteresowane oznakowaniem swojego roweru powinni mieć przy sobie dokument tożsamości i w miarę możliwości kartę gwarancyjną pojazdu.

Przypominamy, że oznakowanie rowerów służy przeciwdziałaniu ich kradzieży oraz ułatwia identyfikację oraz zwrot przedmiotu właścicielowi w przypadku jego utraty.