Turnieje, Festyny, Konkursy

Drużyna z ostrzeszowskiej komendy zdobywcą III miejsca w konkursie na szczeblu wojewódzkim

W miniony czwartek w Żerkowie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom wojewódzkiego etapu konkursu na działania profilaktyczne. Na podium stanęła dwuosobowa drużyna z ostrzeszowskiej komendy.

W dniu 23.03.2018 roku dwuosobowa drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie w składzie mł. asp. Magdalena Hańdziuk (profilaktyk społeczny) oraz asp. Marcin Jastrzębski (starszy dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych w Kobylej Górze) zaprezentowała przed komisją w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przygotowany w ramach konkursu projekt dotyczący działań profilaktycznych, pt. "Zagrożenia nad zalewem Blewązka w Kobylej Górze".

Na szczeblu wojewódzkim do konkursu przystąpiło 51 jednostek Policji województwa wielkopolskiego. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 28.03.2018 roku. W klasyfikacji generalnej ostrzeszowscy funkcjonariusze uplasowali się na III miejscu zdobywając 34 punkty na 36 możliwych. 

W miniony czwartek, tj. 19.04.2018 roku podczas odbywającej się w Żerkowie odprawy służbowej z udziałem komendantów policji województwa wielkopolskiego laureatom zostały wręczone statuetki oraz nagrody pieniężne.

 

Autor: Magdalena Hańdziuk