Za nami drugi dzień działań "Prędkość - zero tolerancji" - Ruch Drogowy - KPP Ostrzeszów

Ruch Drogowy

Za nami drugi dzień działań "Prędkość - zero tolerancji"

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie podsumowali drugi dzień działań „Prędkość – zero tolerancji”. Mundurowi ujawnili 27 przekroczeń prędkości w tym 3 w obszarze zabudowanym, a 1 w obrębie przejść dla osób pieszych. Zatrzymali 4 uprawnienia do kierowania i 5 dowodów rejestracyjnych. Wobec 2 sprawców zostaną skierowane wnioski o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie.

Za nami drugi dzień działań ukierunkowanych na piratów drogówych. Akcja prowadzona jest na terenie całej wielkopolski. Przypominamy, że policjanci podczas służby szczególną uwagę zwracają na pojazdy poruszające się z nadmierną prędkością.

W miniony czwartek (27.07.2017r.) policjanci z ostrzeszowskiej drogówki, na terenie powiatu ostrzeszowskiego ujawnili 27 przekroczeń prędkości, w tym 3 w obszarze zabudowanym, a 1 w obrębie przejść dla osób pieszych. Mundurowi 4 kierującym zatrzymali uprawnienia do kierowania, tj. 3 za przekroczenie prędkości i 1 za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali 5 dowodów rejestracyjnych od pojazdów i wobec dwóch sparwców wykroczeń skierują wnioski o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie.